Верифицированный профиль
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
1 неделя назад

Продажа коммерческой недвижимости (7)

  • 107 100 $
    700 $/м²

    Марсельская ул., 33/1

    многофункциональное помещение
    153 м²
    2021 год постройки
    2 нед. назад
    ПРОДАЖ! Комерційне приміщення під ремонт із 0 - саме під специфіку Вашого бізнесу. В умовах сучасного ринку і дуже сильної конкуренції - компанії постійно проводять ребрендинг бренду, що впершу чергу відображується на інтер єрі приміщення, що впливає на сприйняття клієнта і його вибір. Актуально: - приміщення 49 м.кв. - 45500 у.о. - приміщення 153 м.кв. - 107 100 у.о. Перший поверх житлового будинку ЖК " Приморські Сади". Фасадні вікна. Двосторонній вход - наружний і з парадної. Право власності. Нотаріальна угода. тел. [телефон скрыт]До зустрічі на об єкті.
    Риелтор
  • 244 000 $
    1 595 $/м²

    Фонтанская дорога ул., (Будинок 3)

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Derby Style House
    многофункциональное помещение
    153 м²
    2026 год постройки
    2 нед. назад
    ПРОДАЖ! Фасадне комерційне приміщення - 4 ст.Великого Фонтану - ЖК "ДЕРБІ". 153 м.кв. Вільне призначення. Фасад видно із вулиці. Перший поверх. Свій вхід. Пандус. Великі панорамні вікна, високі стелі. Вільне планування. Можна приступати до ремонту - будинок у процесі сдачі в експлуатацію. 244 000 у.о. переуступка. тел.[телефон скрыт]
    Риелтор
  • 45 500 $
    929 $/м²

    Марсельская ул., 33/1

    многофункциональное помещение
    49 м²
    2021 год постройки
    2 нед. назад
    Риелтор
  • 244 480 $
    1 600 $/м²

    Фонтанская дорога ул., (Будинок 3)

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Derby Style House
    многофункциональное помещение
    153 м²
    2025 год постройки
    2 нед. назад
    Комерційне приміщення площею 118.8 м.кв. під любий вид діяльності. 4 ст. Великого Фонтану. Перший поверх житлового комплексу " DERBY STYLE HOUSE". На етапі здачі - березень 2026 року. При 100 оплаті - дисконт 20% - 130 800у.о. При розтермінуванні на 3 місяці - 147 150 у.о. Розтермінування на 6 місяців + 50 у.о. на м.кв., перший внесок 30% 163 500 у.о. без комісії тел.[телефон скрыт]
    Риелтор
  • 61 000 $
    843 $/м²

    Марсельская ул., 33

    многофункциональное помещение
    72 м²
    2 нед. назад
    Продаж комерційного приміщення на території ЖК " Приморські Сади". 72.4 м.кв. Перший поверх. Свій окремий презентабельний вход. 61 000 у.о., переуступка. тел.[телефон скрыт]
    Риелтор
  • 105 000 $
    955 $/м²

    Прохоровская ул., 40

    многофункциональное помещение
    110 м²
    2023 год постройки
    2 нед. назад
    ПРОДАЖ! Приміщення 110 м.кв. із новим сучасним ремонтом під діяльність салону краси або медичного центру. На території житлового комплексу поруч із центром Одеси - вул.Прохоровська. Ресепшн, коридор, кухня, велика зала open space, підсобка, с-в і 3 кабінети. Важливо!: кожне із приміщень має вологу зону - підвод води. Відеоогляд за запитом. 105 000 у.о. тел.[телефон скрыт]
    Риелтор
  • 56 550 $
    1 450 $/м²

    Большая Арнаутская ул., 115

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Доходный дом Salve
    многофункциональное помещение
    39 м²
    2 нед. назад
    39 м.кв.апартаменти під оренду або офіс в центрі Одеси. 6 поверх із 7. Підземний паркінг. Затишний внутрішній дворик для відпочинку. Сучасний прибутковий будинок. Прийнято в експлуатацію. Варіанти на поверсі різної площі. Комплексна покупка - торг. Розтермінування. Місця у підземному паркінгу по 30 000 у.о.. 56 550 у.о. прямий продаж, комісія 0% тел.[телефон скрыт]Офлайн і онлайн продаж, відеоогляд, допомога із оформленням права власності
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.